Blåsbälg

Blåsbälg
Blåsbälg
Blåsbälg
Blåsbälg
Blåsbälg
Blåsbälg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BLÅSBÄLG, troligen engelsk tillverkning, 1800-tal, längd ca 60 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage

638132

2019-05-12