Bruno Mathsson ´´Pernilla´´ fåtöljer
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtöljer, 1 par, stomme av böjträ i bok, klädsel i ullblå tyg, med nackkudde fäst med band i naturfärgat läder, brännmärkta ´´Bruno Mathsson by Dux´´, sitthöjd ca 36 cm
Bruksslitage, fläckar, märken, repor
638133
2019-04-28