Bruno Mathsson ´´Pernilla´´ fåtöljer

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtöljer, 1 par, stomme av böjträ i bok, klädsel i ullblå tyg, med nackkudde fäst med band i naturfärgat läder, brännmärkta ´´Bruno Mathsson by Dux´´, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage, fläckar, märken, repor

638133

2019-04-28