Vaser med dekor av rosor

Vaser med dekor av rosor
Vaser med dekor av rosor
Vaser med dekor av rosor
Vaser med dekor av rosor
Vaser med dekor av rosor
Vaser med dekor av rosor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 3 st, 1900-talets början, glas bemålat med dekor av rosor, höjd ca

Ställvis förlust av färg, bruksslitage, några mindre nagg

638134

2019-04-28