Soffa Dux modell Playboy Zebra

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HÖRNSOFFA, Dux, modell "Playboy Zebra", 1970-tal, tre moduler, lösa plymåer, klädd med zebramönstrat tyg, sitthöjd ca 45, modulernas längd 195, 130 samt 150 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, blekt tyg. lös tygbit under den största modulen.

638141

2019-04-28