Inga Berg oljemålning

Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

INGA BERG (1912-1995): Kustmotiv, signerad och daterad -49, olja på duk, ca 38x46 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Zustandsbeschreibung

638143

2019-05-15