Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
INGA BERG (1912-1995): Kustmotiv, signerad och daterad -49, olja på duk, ca 38x46 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
Zustandsbeschreibung
638143
2019-05-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner