Trätallrikar skedar tråg och skedar

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄTALLRIKAR, 44 st, TRÄSKEDAR 28 st, TRÅG , TRÄSKÅLAR 7 st. 17-1900-tal, tråget längd 36 cm

Skador lagningar och slitage

638158

2019-04-30