Trädgårdsbänk samt gavlar Melins Metall

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSBÄNK, GAVLAR, Melins Metall, gjutmetall samt trä, vitmålade, gavlarnas höjd ca 51 cm, bänkens längd ca 110 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, färgbortfall, bänken ostadig

638159

2019-05-15