Jacob Felländer Hour One

Jacob Felländer Hour One
Jacob Felländer Hour One
Jacob Felländer Hour One
Jacob Felländer Hour One

Såld för:

40 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

JACOB FELLÄNDER (född 1974): Landskap, signerad, daterad och numrerad på baksidan Jacob Felländer 2004 1/3, c-print, 83x83 cm

"Thinking About Speaking Objects" curated by Alexander J. Amador

638160

2019-05-05