Bröderna Andersson fotpallar

Bröderna Andersson fotpallar
Bröderna Andersson fotpallar
Bröderna Andersson fotpallar
Bröderna Andersson fotpallar
Bröderna Andersson fotpallar
Bröderna Andersson fotpallar
Bröderna Andersson fotpallar
Bröderna Andersson fotpallar
Bröderna Andersson fotpallar
Bröderna Andersson fotpallar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, fotpallar, 1 par, 1900-talets andra hälft, teak, klädda i svart skinn, brickmärkta, höjd ca 40, 67x37 cm

Bruksslitage, märken, repor, stötmärken

638164

2019-04-30