Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RING, 18 k guld, cabochonslipad ametist, 2 små odlade pärlor, svensk kontrollstämpel, 1955, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt ca 3,6 g
Pärlor med omfattande slitage, ametist med repor
638175
2019-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här