Trattgrammofon
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början, tratt i grönmålat plåt, pickup märkt ´´The Grammophone Co Ltd, Made in USA´´, höjd ca 67 cm
Slitage, trattet är lös, ställvis förlust av färg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
638179
2019-04-30