Tancréde Synave oljemålning

Tancréde Synave oljemålning
Tancréde Synave oljemålning
Tancréde Synave oljemålning
Tancréde Synave oljemålning
Tancréde Synave oljemålning
Tancréde Synave oljemålning
Tancréde Synave oljemålning
Tancréde Synave oljemålning
Tancréde Synave oljemålning
Tancréde Synave oljemålning
Tancréde Synave oljemålning
Tancréde Synave oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TANCRÉDE SYNAVE (Frankrike, 1860-1936): Kvinnomodell, signerad Tancréde Synave, olja på duk, ca 80 x 53 cm

Färgbortfall

638182

2019-05-01