Miniatyrgolvur

Miniatyrgolvur
Miniatyrgolvur
Miniatyrgolvur
Miniatyrgolvur
Miniatyrgolvur
Miniatyrgolvur
Miniatyrgolvur
Miniatyrgolvur
Miniatyrgolvur
Miniatyrgolvur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRGOLVUR, 1800-tal, imitationsmåleri i brunt, urtavla med romerska siffror, höjd ca 72 cm

Saknar lod, pendel och nyckel, sprickor, skador

638189

2019-04-30