Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSA, 1800-tal, oval form, lackarbete, troligen papier marché, lock krönt med två cabochonslipade stenar, längd ca 75 mm, bredd ca 35 mm, vikt ca 25.0 g
Åldersrelaterat slitage.
638195
2019-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här