Byråer 1800-tal

Byråer 1800-tal
Byråer 1800-tal
Byråer 1800-tal
Byråer 1800-tal
Byråer 1800-tal
Byråer 1800-tal
Byråer 1800-tal
Byråer 1800-tal
Byråer 1800-tal
Byråer 1800-tal
Byråer 1800-tal
Byråer 1800-tal

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅER, 1 par, 1800-tal, mahognyfanér, konkav front, höjd ca 85 cm, bredd ca 78 cm, djup 47 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

1 nyckel medföljer, fanérbortfall, slitage, märken på yta

638201

2019-05-15