Byråer 1800-tal
2019-05-15
638201
| Klubbat belopp | 21 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅER, 1 par, 1800-tal, mahognyfanér, konkav front, höjd ca 85 cm, bredd ca 78 cm, djup 47 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
1 nyckel medföljer, fanérbortfall, slitage, märken på yta