Byråer 1800-tal
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅER, 1 par, 1800-tal, mahognyfanér, konkav front, höjd ca 85 cm, bredd ca 78 cm, djup 47 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
1 nyckel medföljer, fanérbortfall, slitage, märken på yta
638201
2019-05-15