Vagnsdekoration

Vagnsdekoration
Vagnsdekoration
Vagnsdekoration
Vagnsdekoration
Vagnsdekoration
Vagnsdekoration
Vagnsdekoration
Vagnsdekoration

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAGNSDEKORATION, bemålad, sydeuropa, 1800-tal, bemålat och skuren dekor, längd ca 106x50 cm

Slitage, skador

638202

2019-04-30