Jean Hermansson Nutida Online

Jean Hermansson Nutida Online
Jean Hermansson Nutida Online
Jean Hermansson Nutida Online
Jean Hermansson Nutida Online

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JEAN HERMANSON (1938-2012): Badkarsslipare, 1970, signerad på baksidan Jean Hermanson, gelatinsilverfotografi, bladstorlek 30x39 cm

Skador: Oramad

638207

2019-05-05