Salvador Dali färglitografier

Salvador Dali färglitografier
Salvador Dali färglitografier
Salvador Dali färglitografier
Salvador Dali färglitografier
Salvador Dali färglitografier
Salvador Dali färglitografier
Salvador Dali färglitografier
Salvador Dali färglitografier

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989):(4), Edades de la Vida, signerade och numrerade 140/300, färglitografi, bladmått ca 49x39 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

638216

2019-04-28