Johan Thorenberg

Johan Thorenberg
Johan Thorenberg
Johan Thorenberg
Johan Thorenberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN THORENBERG (1889-1988): motiv från södra Italien, signerad samt daterad, olja på duk, ca 59x80 cm

638223

2019-04-28