Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, 3-armad stomme i svärtat trä och mässing, skärm i rosa textil, höjd ca 140 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, knappen på en av skärmarna trasig, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

638226

Päivämäärä:

2019-04-28