Golvlampa
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, 3-armad stomme i svärtat trä och mässing, skärm i rosa textil, höjd ca 140 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, knappen på en av skärmarna trasig, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
638226
Päivämäärä:
2019-04-28