Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, stomme fanerad i teak med 4 lådor i sargen, svärtade ben, höjd ca 87 cm, yttermått 42x82 cm
Bruksslitage
638227
2019-04-28