Dosor 4 st
Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
DOSOR, 4 st, silver/ sterlingsilver, delar med skölpaddsimiterande samt guilloche dekor, någon del invändigt förgylld, längd ca 40-90 mm, vikt ca 238.9 g
Guilloche med stötskador. Behov av puts. Dosa med korgdekor saknar silverstämpel.
638229
2019-04-28