Ljuskrona
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSKRONA, barock/rokokostil, 1940-tal, stomme i mässing, behängd med wachtelprismor i kristall, sparljus, höjd ca 70 cm
Proveniens:
Nils G Hanssons Armatur & Metallverkstad
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen,
638244
2019-04-28