Gemla karmstolar
2019-04-28
638245
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, Gemla Diö. stomme i lackerad björk, formböjda karmar, sitsar och ryggar klädda i rött konstläder, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage