Figurer bl.a Britains
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURER, omkring 1930-40-tal, ca 44 st samt 2 st hästanspända släp, olika tillverkare, bl.a Britains, delvis till häst, musikkår, bemålade
Skador förekommer, påse med skadade figurer medföljer
638248
2019-04-25