Figurer bl.a Britains

Figurer bl.a Britains
Figurer bl.a Britains
Figurer bl.a Britains
Figurer bl.a Britains

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

FIGURER, omkring 1930-40-tal, ca 44 st samt 2 st hästanspända släp, olika tillverkare, bl.a Britains, delvis till häst, musikkår, bemålade

Skador förekommer, påse med skadade figurer medföljer

638248

2019-04-25