Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1900-talets första hälft, barock-stil, svarvade ben, betsad ek, höjd 72, 90x44 cm (mått på ihopfällbart bord)

slitage, spricka

638249

2019-04-28