Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAKLAMPA, 1920-tal, stomme i mässing med hissfunktion, skärm i gult glas, skärmens diameter ca 32 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
638251
Datum:
2019-04-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner