Jules Schyl oljemålning

Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): "San Giminano", olja på duk, á tergo signerad J. Schyl, olja på duk, ca 60x77 cm

Flertalet fläckar på duken

638259

2019-04-29