Märklin tågdelar spår Ho

Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN TÅGDELAR, spår Ho, bestående av ellok 3054, 3018, 14 vagnar, bl.a tankvagnar, personvagnar, mm,
ca 60 rälsbitar, 5 växlar, 3 båglampor, dessutom medföljer lok samt 2 vagnar från Fleischmann

Skador, slitage

638265

2019-04-25