Nyckelskåp
2019-04-30
638277
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NYCKELSKÅP, 1900-talets början, fanérat i betsat mahogny, dörr med bemålad dekor av en kvinna med blommor samt bakomliggande krokar, höjd ca 58, 43x15 cm
Några delar av dekorelementer är lösa, lagningar, slitage