Robert Storm Petersen affisch

Robert Storm Petersen affisch
Robert Storm Petersen affisch
Robert Storm Petersen affisch
Robert Storm Petersen affisch
Robert Storm Petersen affisch
Robert Storm Petersen affisch

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROBERT STORM PETERSEN, affisch uppklistrad på papp, 1970-tal, Tuborg Öl, Danmark, "Du Perikles - Ka´ Du sige mig - hvornaar smager en Tuborg bedst?" "Hvergang!", signerad i trycket, ca 85x62 cm

Slitage, vek, hålen, missfärgningar särskilt vid kanten

638288

2019-04-30