Reinhold Ljunggren

Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), motiv från skepsholmen med HMS af Chapman, signerad Reihold Ljunggren, färglitografi, 278/360, mått ca 53x36 cm

Ej examinerad ur ram

638301

2019-04-29