Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS ANDERSSON, "utsikt fåfängan", signerad samt daterad 88, färglitografi 141/360, mått ca 44x33 cm
Ej examinerad ur ram
638304
2019-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här