Rya Finland signerad 1826

Rya Finland signerad 1826
Rya Finland signerad 1826
Rya Finland signerad 1826
Rya Finland signerad 1826
Rya Finland signerad 1826
Rya Finland signerad 1826
Rya Finland signerad 1826
Rya Finland signerad 1826
Rya Finland signerad 1826
Rya Finland signerad 1826

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

RYA, troligen Finland, med datering 1708-1932, ull, ca 190x135 cm, med metallöglor på en kortsida för upphängning

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

638328

2019-05-12