Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1950/60-tal, mahognyfanér, invändigt med spegelglas, höjd ca 122, 79x41 ,nyckel finns

Smärre slitage

638329

2019-04-26