Skänkstop

Skänkstop
Skänkstop
Skänkstop
Skänkstop
Skänkstop
Skänkstop
Skänkstop
Skänkstop
Skänkstop
Skänkstop

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÄNKSTOP, 3 st, 1800-tal, ett daterat 1851, ett med mynt från Carl XIV Johan, graverade initialer, tenn, höjd ca 22 cm

Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

638335

2019-04-28