Steiff leksaksdjur

Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur
Steiff leksaksdjur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEIFF, leksaksdjur, 2 st, 1950/70-tal, ´´Wittie´´ ugglan och ´´Eric´´ fladdermusen, plysch, ögon i glas, etikettmärkta,

Etiketten av ´´Eric´´ har bifogats om, vingarna till ´´Eric´´ har sys om, slitage

638337

2019-04-28