Steiff leksaksdjur
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STEIFF, leksaksdjur, 2 st, 1950/70-tal, ´´Wittie´´ ugglan och ´´Eric´´ fladdermusen, plysch, ögon i glas, etikettmärkta,
Etiketten av ´´Eric´´ har bifogats om, vingarna till ´´Eric´´ har sys om, slitage
638337
2019-04-28