Takarmatur NK

Takarmatur NK
Takarmatur NK
Takarmatur NK
Takarmatur NK
Takarmatur NK
Takarmatur NK
Takarmatur NK
Takarmatur NK
Takarmatur NK
Takarmatur NK

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, takarmatur, höj- och sänkbar, märkt NK 31255, textilsladd, skärmens diameter ca 28 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, smuts

638354

2019-05-12