Fratelli Reguitti herrbetjänt

Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien,1900-talets andra hälft, mahogny, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 107 cm

Smärre slitage.

638371

2019-04-25