Klubbat för:
3 200 SEK
1 500 SEK
HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien,1900-talets andra hälft, mahogny, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 107 cm
Smärre slitage.
638371
2019-04-25