Meccano

Meccano
Meccano
Meccano
Meccano
Meccano
Meccano
Meccano
Meccano
Meccano
Meccano
Meccano
Meccano

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MECCANO, byggkonstruktionsdelar, lösa delar i originalask i trä med under- och överfack samt originalkartong, medföljer kataloger

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage

638372

2019-05-15