Ulrica Hydman Vallien grafikmapp
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Adam o Eva", grafikmapp, utgiven 1995, bestående av 2 färglitografier "Adam och Eva Dåtid", samt. "Eva och Adam Nutid", bägge separat inramade, signerade Ulrica HV, numrerade 813/1500, bildmått ca 55x40 cm, tillhörande mapp medföljer
Individuellt inramade, bägge ej examinerade ur ramarna
638377
2019-04-28