Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KARMSTOLAR, 4 st, 1900-tal, "Windsor", England, ek, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Repor
638402
2019-05-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner