Edward A. Atkyns oljemålning

Edward A. Atkyns oljemålning
Edward A. Atkyns oljemålning
Edward A. Atkyns oljemålning
Edward A. Atkyns oljemålning
Edward A. Atkyns oljemålning
Edward A. Atkyns oljemålning
Edward A. Atkyns oljemålning
Edward A. Atkyns oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EDWARD A. ATKYNS (England, 1800-talets andra hälft): Pastoralt landskap, signerad och daterad Edw. A. Atkyns 1882, olja på duk, ca 50x75 cm

638418

2019-05-02