Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EDWARD A. ATKYNS (England, 1800-talets andra hälft): Pastoralt landskap, signerad och daterad Edw. A. Atkyns 1882, olja på duk, ca 50x75 cm
638418
2019-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här