Öronlappsfåtölj av Arne Norell, modell "Frank"

Öronlappsfåtölj av Arne Norell, modell

Klubbat för:

1 000 SEK

2 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, "Frank", Arne Norell. Norell Möbler, 1900-talets andra hälft, grön skinnklädsel, etikettmäkt, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage på klädsel

638425

2019-04-28