Klubbat för:
1 000 SEK
2 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, "Frank", Arne Norell. Norell Möbler, 1900-talets andra hälft, grön skinnklädsel, etikettmäkt, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage på klädsel
638425
2019-04-28