Charka

Charka
Charka
Charka
Charka
Charka
Charka
Charka
Charka

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

350 EUR

CHARKA, 84 silver, nefrit 17 x 12 mm, turkos, stämplad Morozov, tidigt 1900 t.höjd 5,5 cm, vikt 40,3 g.

Anlupen, repor.

638429

2019-05-02