Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
350 EUR
CHARKA, 84 silver, nefrit 17 x 12 mm, turkos, stämplad Morozov, tidigt 1900 t.höjd 5,5 cm, vikt 40,3 g.
Anlupen, repor.
638429
2019-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här