Achille & Pier Gicamo Castilglione

Klubbat för:

6 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

ACHILLE & PIER GIACOMO CASTIGLIONE, ´´Arco´´, golvlampa, Flos, Italien, formgiven 1962, sockel av marmor, ställbar ställning, skärm av aluminium, höjd ca 240 cm

Kuntoraportti

Lampa ej monterad, bruksslitage, skärm med buckla och repor

638437

Päivämäärä:

2019-04-25