Achille & Pier Gicamo Castilglione
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ACHILLE & PIER GIACOMO CASTIGLIONE, ´´Arco´´, golvlampa, Flos, Italien, formgiven 1962, sockel av marmor, ställbar ställning, skärm av aluminium, höjd ca 240 cm
Kuntoraportti
Lampa ej monterad, bruksslitage, skärm med buckla och repor
638437
Päivämäärä:
2019-04-25