Pelle Åberg

Pelle Åberg
Pelle Åberg
Pelle Åberg
Pelle Åberg
Pelle Åberg
Pelle Åberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): signerad Pelle Åberg, olja på pannå, a tergo otydligt daterad 1938, ca. 60x50 cm

638438

2019-04-25