Chiffonje
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
CHIFFONJÉ, 1800-talets första hälft, fanerad i masurbjörk, svärtade kolonner, förgyllda beslag, invändigt med lådor, höjd ca 125, 108x54 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Slagen skiva
638441
Päivämäärä:
2019-04-26