Chiffonje

Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

CHIFFONJÉ, 1800-talets första hälft, fanerad i masurbjörk, svärtade kolonner, förgyllda beslag, invändigt med lådor, höjd ca 125, 108x54 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Slagen skiva

638441

Päivämäärä:

2019-04-26