Bordslampa
Valmis
2019-04-26
638457
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, empirestil, 1900-talets andra hälft, förgylld och patinerad metall, 3 ljuskällor, höjd inkl skärm 67 cm